ZpětHome » Finanční poradenství

Finanční poradenství

NEZÁVISLÝ A BEZPLATNÝ FINANČNÍ AUDIT.

NAŠIM KLIENTŮM UŠETŘÍME I NĚKOLIK TISÍC KORUN MĚSÍČNĚ.

 

SJEDNEJTE SI NEZÁVAZNĚ SCHŮZKU S NAŠÍM KONZULTANTEM

tel.: 775 226 081775 226 081

marek.vasak@swisslifeselect.cz

marek.vasak@rentia.cz

  

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍME NAŠIM KLIENTŮM?

Naše služby se soustřeďují do základních tří koncepcí, kterými jsou zabezpečení penze, ochrana příjmů a ochrana majetku.

Víme, že tyto koncepce jsou pro naše klienty jedny z nejdůležitějších a tak nám dovolte, abychom vám je blíže představili. Ke každé koncepci jsme si pro vás připravili i krátkou statistiku.

Kariéra

NABÍZÍME VÁM MNOHO PERSPEKTIV

Chcete si vybudovat kariéru?

Smysl práce není jen ve vydělávání peněz. Každý z nás má řadu důvodů, proč pracuje, např. možnost cestovat, pořídit si nový dům, seznamovat se s novými lidmi, koupit si nové auto nebo zabezpečit svou rodinu. Mnoho lidí pracuje proto, že se v práci realizují. Chtějí dokázat, že něco dovedou. Chtějí něčeho dosáhnout. Ne vždy se jim ale daří v jejich kariéře stoupat. Často se profesní růst mění na pouhé čekání, až se uvolní lepší pozice, a následně se dostavuje pocit frustrace.

Pokud tuto situaci zažíváte a hledáte nové perspektivy, je pro vás Rentia ideálním partnerem. Rosteme a chceme pomoci profesně vyrůst i vám.

Nabízíme vám práci, která přináší radost, protože při ní můžete realizovat vlastní cíle a představy. Práci, která motivuje, protože rostete se svými úkoly a můžete se dále rozvíjet. Dáme vám prostor, abyste svým osobním nasazením sami určovali výši svého příjmu. Nabízíme vám šanci na postup do nejvyššího managementu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU K OSOBNÍMU PRACOVNÍMU POHOVORU: tel. 775 226 081