ZpětHome » Nabídka nemovitostí » Novostavba, developerský projekt

RYCHLÉ HLEDÁNÍ V NABÍDCE NEMOVITOSTÍ:

Nabídka nemovitostí - Novostavba, developerský projekt 

Obrázek Název Lokalita Zařazení Číslo Cena
RD 2+1 Pardubice (bungalov) Novostavba, developerský projekt 280230 1.332.408 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu rodinného domku (bungalov) o dispozici 2+1. Rodinný domek se stává z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a sociálního zařízení. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 2+1 Pardubice (příprava pro půdní vestavbu) Novostavba, developerský projekt 280232 1.438.910 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu dvoupodlažního rodinného domku o dispozici 2+1 (příprava pro půdní vestavbu). Rodinný domek se stává z obývacího pokoje, kuchyně, pokoje (ložnice) a sociálního zařízení. Součástí rodinného domku je příprava pro půdní vestavbu (určeno k individuální dostavbě). V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 3+1 Pardubice Novostavba, developerský projekt 280233 1.773.145 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu dvoupodlažního rodinného domku o dispozici 3+1. Rodinný domek se stává: 1.NP obývací pokoj, kuchyň a sociální zařízení, 2.NP dvě ložnice s šatnou. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 3+1 Pardubice (dvojdomek) Novostavba, developerský projekt 280237 1.606.594 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu jednopodlažního rodinného dvojdomku o dispozici 3+1. Rodinný domek se stává z obývacího pokoje, kuchyně, dvou pokojů (ložnice, pracovna, dětský pokoj apod.), šatny a sociálního zařízení. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 3+1 Pardubice (SBS Ideal 4) Novostavba, developerský projekt 280239 1.600.000 Kč za nemovitost
CME reality nabízí výstavbu rodinného domu na klíč SBS Ideal 4 o dispozici 3 + 1 + přístřešek + terasa. Zastavěná plocha je 49 m2 a podlahová plocha je 75 m2. Jedná se o rodinný dům menších rozměrů za velmi příznivou cenu smožností pozdějšího operativního zvětšení domu nebo dispozičních úprav. V této variantě vzniká navíc pokoj pro hosty a úměrně se zvětšují pokoje v podkroví. Ceny jsou uvedeny za kompletně dokončenou vrchní stavbu na kloíč bez DPH. Součástí ceny jsou podlahové krytiny, sanitární vybavení, obklady a dlažby koupelen, malby, plynový popř. elektrický kotel, zásobník vody, okna, garážová vrata apod.
RD 4+kk+garáž Pardubice (SBS Ideal 1) Novostavba, developerský projekt 280241 2.605.000 Kč za nemovitost
CME reality nabízí výstavbu rodinného domu na klíč SBS Ideal 1 o dispozici 4 + kk + garáž + terasa. Zastavěná plocha je 80 m2 a podlahová plocha je 130 m2. Jedná se o příjemný rodinný dům s valbovou pro městské i venkovské lokality. Garáž je možno zaměnit za další pokoj s rozšířením obývacího prostoru. Zde je možné vytvořit kuchyňský kout. Existuje rovněž rozšířená varianta s větším zastavěným půdorysem. Ceny jsou uvedeny za kompletně dokončenou vrchní stavbu na klíč bez DPH. Součástí ceny jsou podlahové krytiny, sanitární vybavení, obklady a dlažby koupelen, malby, plynový popř. elektrický kotel, zásobník vody, okna, garážová vrata apod.
RD 5+1 Pardubice Novostavba, developerský projekt 280234 2.082.454 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu dvoupodlažního rodinného domku o dispozici 5+1. Rodinný domek se stává: 1.NP obývací pokoj, kuchyň, dva pokoje (ložnice, pracovna, dětský pokoj apod.) a sociálního zařízení, 2.NP dva pokoje (ložnice, dětský pokoj apod.) a sociální zařízení. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 5+1 Pardubice (dvojdomek) Novostavba, developerský projekt 280238 2.058.661 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu dvoupodlažního rodinného dvojdomku o dispozici 5+1. Rodinný domek se stává: 1.NP obývací pokoj, kuchyň, dva pokoje (ložnice, pracovna, dětský pokoj apod.), šatna a sociální zařízení, 2.NP dva pokoje, sociální zařízení. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 5+kk Pardubice (bungalov) Novostavba, developerský projekt 280231 2.022.405 Kč za nemovitost
CME reality nabízí individuální výstavbu rodinného domku (bungalov) o dispozici 5+kk. Rodinný domek se stává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, čtyř pokojů (ložnice, pracovna, dětský pokoj apod.) a sociálního zařízení. V ceně výstavby není zahnuta cena pozemku a napojení na inženýrské sítě.
RD 5+kk Pardubice (SBS Ideal 3) Novostavba, developerský projekt 280240 2.148.000 Kč za nemovitost
CME reality nabízí výstavbu rodinného domu na klíč SBS Ideal 3 o dispozici 5 + kk + přístřešek + terasa. Zastavěná plocha je 64 m2 a podlahová plocha je 103 m2. Jedná se o nejoblíbenější dům našich klientů. Na půdorysnéím rozměru 8x8 metrů je vybudována bytová jednotka 5+kk. Dům, kde je využito každého centimetru. Podle velikosti pozemku je možné řešit dům rovněž bez zastřešeného parkovacího stání. Ceny jsou uvedeny za kompletně dokončenou vrchní stavbu na klíč bez DPH. Součástí ceny jsou podlahové krytiny, sanitární vybavení, obklady a dlažby koupelen, malby, plynový popř. elektrický kotel, zásobník vody, okna, garážová vrata apod.